KONFERANSJER / HOST / PREZENTER

Konferansjer na miarę (twojego wydarzenia)

Jaki konferansjer, taki event – znasz takie powiedzenie? Nie? To pewnie dlatego, że dopiero co je wymyśliłem, ale przyznaj, że jest w tym dużo prawdy. Pierwszy kontakt widownia ma właśnie z prowadzącym, hostem czy konferansjerem wydarzenia. To od niego zależy atmosfera, przebieg i ład twojego eventu. Zlecając prowadzenie swojej imprezy wiesz zapewne, że to konferansjer je

 

 

Witaj, jestem Sebastian Słomiński, aktor o szerokim wachlarzu umiejętności, który z pasją wprowadza magię na scenę i wydarzenia. Znajdziesz we mnie konferansjera pełnego energii i uśmiechu, gotowego dostarczyć niezapomniane doświadczenie. Moje wieloletnie doświadczenie sceniczne pozwala mi dostosować każde wystąpienie do Twoich potrzeb, zachwycając publiczność pełną wdzięku i profesjonalizmu. Współpracując ze mną, zyskujesz pewność, że Twój event zostanie poprowadzony z precyzją i dbałością o szczegóły. Czas na niezapomnianą podróż, gdzie Twoje wydarzenie nabierze życia! Zapraszam Cię do dalszego poznawania mojej pracy na stronie, gdzie znajdziesz więcej informacji o tym, jak mogę uczynić Twój event niepowtarzalnym.

HUMOR

Tutaj bym postawił kropkę. Sam bym się nudził, gdybym oglądał konferansjera mdłego, bez polotu i nudnego jak falki z olejem. To konferansjer/host jest twarzą twojego wydarzenia, a chyba chcesz żeby było wyjątkowe, prawda? 😉

PROFESJONALIZM

Nie wyjdę na scenę nie wiedząc, co mam napisane na kartkach. Wstyd by mi było. Znany jestem ze swojej „delikatnej stanowczości”. Dzięki temu wszystko chodzi jak w szwajcarskim zegarku – przynajmniej tak mówią ci, którzy mi zaufali.

EMPATIA

Stawiam na słuchanie i zrozumienie potrzeb uczestników wydarzenia. Nie tylko goście, ale także organizatorzy mogą na mnie liczyć. W czasie trwania eventu jestem ostoją moich pracodawców, dbając o ich spokój i zapewniając niezawodne wsparcie.

ENTUZJAZM

Jeśli zdarzy się, że zostanę hostem lub konferansjerem twojego wydarzenia, możesz być pewny_a, że na scenę najpierw wejdzie mój entuzjazm i energia, a potem dopiero ja sam. Ludzie mówią, że mam niewyczerpane pokłady energii.

ImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImage
Miałam przyjemność poznać i pracować z Sebastianem przy Forum Ekonomicznym Kobiet. Sebastian wniósł nowoczesne podejście: konferencje prowadził z dużą swobodą, piękną dykcja i kulturą słowa. Trafne komentował bieżące wypowiedzi prelegentów. A wszystko w fajniej i swobodnej atmosferze. Prawdziwy partner w wydarzeniu- Pomocny, samodzielny i kreatywny.
Magdalena Pyszkowski
Knauf Insulation / WEF
Z Sebastianem spotkaliśmy się podczas przygotowań do Forum Ekonomicznego Kobiet organizowanego przez Fundację Wicci Poland-India w Katowicach. Z dużym zaangażowaniem poprowadził warsztaty przygotowujące uczestniczki Szkoły Rodzenia Biznesu do prezentacji w trakcie Forum, które poskutkowały łzami Publiczności wywołanymi niezwyle emocjonującym wystąpieniem jednej z nich. Podczas samego Forum Sebastian, pełniąc funkcję Gospodarza, swoją charyzmą i poczuciem humoru skradł serca Uczestników. Poprowadził Forum lekko, na bieżąco podsumowując w punkt prelekcje, angażując się w sesje warsztatowe całym sobą i motywując tym samym innych do czynnego udziału w wydarzeniu. Sebastian robi dobry użytek z umiejętności aktorskich w roli konferansjera. Współpracę z nim polecam każdemu, kto jest gotowy na powiew świeżości podczas eventów 😇
Maja Pyszkowski
Dyrektor Finansowy
Miałam ogromna przyjemność brać udział w konferencji prowadzonej przez p. Sebastiana. Humor, otwartość i to, co wg mnie najważniejsze, czyli bieżące reagowanie na potrzeby prelegentów i sali. Wszystko to sprawia, że mogę z czystym sercem polecić p. Sebastiana, jako świetnego konferansjera.
Dorota Mogielnicka
Greensite Consulting Owner / Project Manager
Praca z tym Panem to wielka przyjemność. Profesjonalny, kreatywny, obowiązkowy i super zabawny. 🙂 Serdecznie polecam!
Anna Nowicka
Marketing Manager
Miałam przyjemność pracować z Sebastianem Słomińskim przy Roadshow IT organizowanego przez firmę Ingram Micro, w kilku miastach w Polsce. Przyjemność współpracy płynie nie tylko z tego, że Sebastian jest wspaniałym, dobrym człowiekiem, ale również z tego, że jest profesjonalistą przez duże P. Zawsze przygotowany, zawsze gotowy, bezproblemowy i otwarty na zmiany, nawet te dokonujące się w czasie rzeczywistym 🙂 Pełen zapału, zachwytu nad tym co robi i oddany pracy. Świetnie i z humorem potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji, nawet gdy sprzęt zawodzi 😉 Serdecznie polecam współpracę z Sebastianem, gdyż każdy event/ konferencję którą poprowadzi będzie świetna. Wielkie podziękowania!
Monika Pawłowska
Marketing Team Manager w Ingram Micro
Sebastian emanuje dobrą energią, pięknie prowadzi wszelakie wydarzenia i jednoczy wokół siebie ludzi w nich uczestniczących. Jeżeli organizujesz konferencję, event, galę - Sebastian będzie znakomitym konferansjerem!
Alina Gwoździewicz
Strateg Marki Osobistej
Prowadzenie konferencji jest sztuką - prowadzący pojawia się na scenie najczęściej i może być albo tłem, albo wartością dodaną. Konferencja WICCI (na której byłam prelegentką) dzięki Sebastianowi wyłącznie zyskała - miał świetny kontakt z publicznością i prelegentami, jego zapowiedzi i podsumowania tworzyły pomost budujący spójny obraz tematu konferencji. Profesjonalizm i sztuka w jednym 🙂
Joanna Kaczyńska
Senior Risk Manager
Sebastian procował ze mną, przy paru organizowanych przeze mnie eventach, w roli konferensjera. Jako osoba z ponad 10-letnim stażem w branży serdecznie go polecam! Sebastian charakteryzuje się dużą sumiennością w przygotowaniu merytorycznym, charyzmą sceniczną i nienaganną prezencją. W momentach uzasadnionych wykorzystuje swoje umiejętności humorystyczne. Widziałam go również w akcji na niejednej scenie w występach artystycznych, tak więc z pełnym przekonaniem, potwierdzam również kompetencje z zakresu aktorstwa i wszystkich kwestii warsztatowych z tym związanych.
Martyna Fiebig
Producent wykonawczy
Sebastian jest fantastycznym człowiekiem! Miałam przyjemność wziąć udział w wydarzeniu (Women Economic Forum w Katowicach) które prowadził Sebastian. Zrobił to extra! Ma bardzo dobre wyczucie tego co w dawnym momencie potrzebuje publiczności:)
Aleksandra Jaskólska
Assistant Professor at the University of Warsaw / Trainer at Cross Cultural Intelligence
Miałam przyjemność być przygotowywana przez Sebastiana do wystąpienia podczas Forum Ekonomicznego Kobiet. Dostałam mnóstwo fachowej wiedzy i wskazówek dotyczących autoprezentacji, dykcji i emisji głosu. Świetne ćwiczenia łamiące język i te, które pomogły zachować płynność wypowiedzi okazały się bardzo cenne. Wspaniały nauczyciel i fantastyczny konferansjer, o czym przekonaliśmy się podczas WEF.
Małgorzata Płoszaj
Freelancer / Twórczyni / Stylistka
Sebastian is brilliant presenter and moderator and I had the pleasure of listening and watching him in action at the recently concluded WICCI-Poland-India event, the 2022 Women's Economic Forum at Katowice. His presence, humility, event knowledge and humor were at display during the day. Sebastian has also immense sense of timing and agility to switch gears when he knew the attention spans were dipping. Especially, after lunch when people are a bit more lethargic than usual, he was able to take smart decisions to take a break and help the participants come back re-energized to listen to the speakers. His active participation in the proceedings also meant that he was aware of the content and summarized each session well. Sebastian is a well-rounded Master of Ceremonies and highly recommended. Wishing him the very best for future assignments.
Aniisu K Verghese Ph.D.
Internal Communications Leader, Author, Speaker & Researcher.
Sebastian Słomiński prowadził konferencję WEF 2022 Poland-India, w której miałem przyjemność uczestniczyć. Jako konferansjer i prowadzący pierwszy dzień konferencji spisał się doskonale. Bieżące komentowanie wystąpień prelegentów było w punkt i z klasą. Ponadto, jako prowadzący, wyróżnia się nienaganną dykcją, kulturą słowa, kulturą osobistą i wielką dawką kreatywności - serdecznie polecam Sebastiana jako prowadzącego.
Józef Nocoń
Atelier Rozwoju
Świetnie prowadził wydarzenie (Ekonomiczne Forum Kobiet) jaki konferansjer. Duża swoboda wypowiedzi robi wrażenie. Dodatkowo umiejętność trafnego komentowania bieżących wypowiedzi prelegentów, ożywia cały panel dyskusyjny prowadzony przez Sebastiana Słomińskiego. Zdecydowanie polecam 😉
Jan Braatz
Właściciel Biz Planner
Przyjacielska, ciepła, bardzo relacyjna, komunikatywna i uśmiechnięta, a zarazem przygotowana oraz profesjonalna i zaangażowana w to co robi, szybko i elastycznie reagująca na pojawiające się wyzwania osoba. Takimi kilkoma słowami określił bym Sebastiana i współpracę z Nim.
Krzysztof Bonisławski
Business Unit Manager w Ingram Micro